تعداد بازدید : 12 - تاریخ خبر : دوشنبه 20 آبان 1398 - 22:13  
فروغی: باید المپیکی فکر کنیم تا به هدفمان برسیم

عضو تیم ملی تیراندازی گفت: برای رسیدن به هدف اصلی بایستی المپیکی فکر کنیم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، جواد فروغی پس از کسب سهمیه المپیک توکیو و مدال برنز مسابقات قهرمانی آسیا در تپانچه اظهار داشت: به لطف خدا در میکس همراه خانم سبقت الهی به برنز رسیدیم و امروز هم به عنوان نفر سوم راهی فینال شدم. در فینال رقبای سر سختی داشتم دو نفر از هند، دو نفر از کره جنوبی و چین و پاکستان که با توجه به سوابقشان ورزشکاران قدرتمندی بودند. در فینال در رقابتی سخت برنز گرفتم.
وی گفت: سطح مسابقات فوق‌العاده بالا بود و رکورد المپیک هم توسط تیرانداز کره‌ای شکسته شد و بالاتر از طلای المپیک کار کرد. اگر صرف شرکت در المپیکی باشد، برای ما سودی ندارد. باید هدف طلای المپیک و حداقل سکوی نقره و برنز باشد. امکانات، اسلحه، مهمات و اردوها باید المپیکی باشد. چند مورد اردو متاسفانه در گذشته لغو شد. باید المپیکی فکر کنیم، المپیکی بپوشیم، المپیکی تمرین کنیم و المپیکی امکانات داشته باشیم.
فروغی تصریح کرد: تیراندازی مظلوم واقع شده البته در این دو سال شرایط بهتر شده است ولی ما نیاز به اسپانسر داریم. تیراندازی باید بیشتر تبلیغ شود. از مربیانم تشکر می‌کنم و مدالم را به امام زمان و مقام معظم رهبری و دخترم تقدیم می‌کنم.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان