تعداد بازدید : 4 - تاریخ خبر : دوشنبه 20 آبان 1398 - 22:10  
سفیر ایران در قطر با اعضای تیم ملی تیراندازی دیدار کرد

در حاشیه برگزاری مسابقات تیراندازی قهرمانی آسیا، محمد علی سبحانی سفیر ایران در قطر با اعضای تیم ملی تیراندازی دیدار کرد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، محمد علی سبحانی، سفیر ایران در قطر با حضور در هتل، محل اقامت تیم ملی تیراندازی در رقابتهای قهرمانی آسیا و کسب سهمیه المپیک با اعضای کادر فنی و ملی پوشان تیراندازی دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار صمیمانه علی دادگر رییس فدراسیون طی گزارشی نحوه تمرینات ورزشکاران و تعداد سهمیه های کسب شده توسط تیراندازان را به سفیر ایران در قطر ارائه داد.
محمد علی سبحانی، سفیر ایران در قطر خطاب به ملی پوشان ضمن آرزوی موفقیت برای این تیم گفت: باعث خوشحالی من است که در کنار شما هستم و با شما گفتگو می کنم. کسب سهمیه المپیک افتخاری است ملی و این مهم را به شما و جامعه ورزش تبریک می گوییم.
وی در ادامه تصریح کرد: معتقدم با حفظ همه شرایطی که داریم و افتخاراتی که بانوان ایرانی داشته اند باعث شده موفقیت ها بسیار چشمگیری شود و این نشان می دهد که مسیری که انتخاب کرده ایم درست بوده و درست حرکت می کنیم و موفق هستیم. در این راه هر ورزشکاری که بتواند سهمیه المپیک کسب کند پاداش ویژه ای را شخصا به آنان خواهم داد.
سبحانی در حمایت از تیم ملی خاطر نشان کرد: افتخار آفرینی شما در این شرایط سخت اقتصادی نشان از تلاش و پشتکار شما عزیزان است. از شما میخواهم همت والا داشته باشید تا به موفقیت های بزرگتر برسید. ما هم در این را با شما هستیم .

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان