تعداد بازدید : 2 - تاریخ خبر : دوشنبه 20 آبان 1398 - 21:58  
نصراصفهانی: بچه‌های ما با دست خالی و عاشقانه تلاش کردند

مربی تیم‌ تپانچه کشورمان گفت: این رشته نیاز به حمایت مالی و اقتصادی دارد و لازم است سلاح‌های بچه‌ها به روز شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، محسن نصراصفهانی در خصوص عملکرد تپانچه در مسابقات تیراندازی قهرمانی آسیا اظهار داشت: سطح مسابقات قطر بالاتر از المپیک بود و چون آخرین مسابقه کسب سهمیه بود، همه تیراندازان با حداکثر آمادگی شرکت کردند. به جامعه تیراندازی تبریک می‌گویم که یک نخبه تیراندازی به جهان معرفی شد و قهرمانان جهان یک تیرانداز جدید را در کنار خود دیدند. فروغی سه رکورد را در این مسابقات شکست و رکورد تیمی کشور نیز توسط جواد فروغی، سجاد پور حسینی و رسول عفتی شکسته شد و در رده چهارم ایستادند که برای نخستین بار بود.
وی در ادامه افزود: پانک قهرمان المپیک بین یک میلیارد و نیم جمعیت چین انتخاب شده و وقتی فروغی در فینال بالاتر از او در رده سوم می‌ایستد نشان از توان و استعداد تیراندازان ما دارد. در این رشته مدال‌های زیادی در المپیک اهدا می‌شود و از مسئولین می‌خواهم روی این رشته سرمایه‌گذاری کنند. بچه‌های ما دست خالی و عاشقانه تلاش می‌کنند.
مربی تیم‌ تپانچه کشورمان تاکید کرد: این رشته نیاز به حمایت مالی و اقتصادی دارد و لازم است سلاح‌های بچه‌ها به روز شود.
وی در پایان به نتایج اهداف پروازی نیز اشاره کرد و گفت: عبدالمحمدی در اهداف پروازی تلاش زیادی کرد و او بهترین مربی دنیا است‌. او و شاگردانش تلاش زیادی کردند و بهترین نتیجه را در مسابقات برون مرزی به دست آوردند و رکورد شکستند ولی سلاح‌های آنها قدیم است و باید از نظر مالی و تجهیزات از تیراندازان حمایت شود.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان